Forum Legionu ''Polska Husaria''

Forum Legionu ''Polska Husaria''

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

''Polska Husaria'' Probably the best legion in AION!

#1 2013-01-10 01:08:22

Semius

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 5
Punktów :   

Co do "Obgadywania dupy"

http://img607.imageshack.us/img607/2976/ekhm.png


Ot cały zły ja robiący wam kolo dupy itd. Legion CareFace liczy już ponad 130 graczy i sporo ludzi grac codziennie we wszelakich grupach ,czy też alliance. Doszły mnie nie lada pretensje co do hejtowania was przez mój legion ,więc Wrzucam screena dotyczącego opinii guild a robią wam ją wasi członkowie.Co do online na Perento to jak sami wiemy duży nie jest i łatwo roznieść fame i każdy to wie. NA screenie umieściłem warning kolesia z legionu z dnia 9.01.2013 I nawet nie wiem czy kickneliście tego marihuane ,czy nie ale ludzie wiedzą skąd i gdzie był.


Co do obrabiania dupy to święty nie jestemi się przyznaje,tylko dziwi mnie że osoby z którymi gadałem na temat PH teraz do niej wróciły a jedna nawet mnie zbanowała totalnie bzdórnym i dziecinnym textem"<00:35:01> You are banned permanently. Reason: "Nie masz czego tu szukać , idz gdzie indziej obrabiać dupę, cya"" Jak to mówią Hipokryzja  sie szerzy . Szczerze to mam to w dupie ale napisać musiałem bo żal mu dupe ścisnął ponieważ ludzie z zagranicy są bardziej normalni niż rodacy dla siebie.


NIe mam zamiaru odpowiadać w tym temacie i życze wam super zajebistej gry w fałszywym teamie pzdr:)

PS: Nawet nikt tam nie potrafi w twarz powiedzieć co go boli itd tylko robi postacie i bluzga na priv kogos w imieniu całej guild ( Przykład Surja została potyrana przez jednego z członka husarii w prawdziwie bohaterski sposób)

Ostatnio edytowany przez Semius (2013-01-10 01:15:29)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.robaki.pun.pl www.flaschenboys.pun.pl www.anubar.pun.pl www.rock-metal-forum.pun.pl www.newunion.pun.pl